KY/B Hakkında

Selam, ben Burçin.

30’a koşar adım yürüdüğüm bugünlerde, reklam yazarlığı mesaim yetmezmiş gibi bir de son taşındığım evin içini ve mobilyalarını kendim yapma kararı aldım.

.

Yaban ellerde yediden yetmişe pek yaygın olan “DIY(do-it-yourself)” yani “kendin yap” kültürü, bizde henüz yalnızca Derya Baykal’ın inisiyatifinde olduğundan çok alışılagelmiş bir iş olmayabilir fakat biz çok eğleniyoruz.

.

Bu süreçte bana sevdiceğim destek, kedim ise köstek oluyor.

(Can ve kedi)

.

Yaptığımız mobilya ve tadilat projelerini tüm detaylarıyla burada bulabilir, arzu ettiğiniz projeyi kendi evinizde kolayca uygulayabilirsiniz. Gereken alet ve materyaller, fiyatları ve temin edebileceğiniz yerler, adım adım yapım aşamaları, fotoğraflar ve videolar, önceleri-sonraları, başarı getirecek ipuçları, fiyaskoyla sonuçlanacak hatalar… İhtiyacınız olan her türlü bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. Ola ki ulaşamadınız; huysuz ve panik olmadığım anlarda sorularınızı cevaplayacağım.

.

Sevip, yapmaya teşebbüs edip muvaffak olduğunuz yahut mundar ettiğiniz projelerin nihai fotoğraflarını benimle paylaşırsanız ben de burada yayınlarım; eğlenceyi paylaşırız.

.

Sevgiler.

team_image
USTA

Burçin Yavuz

Burçin bu projenin yaratıcısı ve baş ustası. Reklam yazarlığından ahşap ustalığına geçiş yapmaya çalışsa da bu hayli uzun bir süreç olacağa benziyor.

team_image
YAVER

Begüm Yavuz

Begüm dünyanın en iyi yaveri. Hem bi kere kardeş hem de becerikli. Ablasının eksik bıraktığı her işi sessizce arkasından tamamlayıp gerçek bir yaver gibi ustasını mahçup etmiyor.

team_image
KEDİ

Çirkin

Çirkin ekibin en yeni üyesi. Zaten ilginç bir tür olarak katıldığı ekipte bir de kafası her daim tiner kokusundan güzel gezdiği için git gide acayip bir canlıya dönüşmeye başladı.

team_image
(C.C)

Can

Can genelde malzeme temini üzerine çalışan, en sevdiği cümle ``Ben söylemiştim.`` olan, ``Hadi artık haklı çıkayım da övgüleri alayım.`` diye sürekli bir beklenti içinde günlerini geçiren, her ekipte olması gereken ama hiçbir ekibin maruz kalmak istemediği ...

PROJE BAŞLADIĞINDAN BERİ
1252

FİNCAN KAHVE İÇTİK

14

TOPLANTI YAPTIK

19

PROJE BİTİRDİK

2

ÖDÜL ALDIK